Joker – na żywo czyta Tadeusz drozda / ZMIANA

Oryginalny tytuł: Terrifier | Reżyseria: Damien Leone | Produkcja: USA, 2016 | Czas: 85'
Występują: Jenna Kanell, Samantha Scaffidi, David Howard Thornton
Zróbcie własny festiwal, mówili. Zrealizujecie swoje najbardziej szalone i kreatywne wizje, mówili… Ale nikt nas nie uprzedzał, że wyobraźnia ma jednak swoje granice, a dialogi czytane na żywo to sroga przesada. Z przykrością musimy podzielić się z Wami wiadomością z ostatniej chwili (dosłownie) — polski dystrybutor filmu „Joker” zablokował seans z lektorem z uwagi na kwestie formalne. Podobno dialogi czytane na żywo to ingerencja w film do takiego stopnia, że za każdym razem gdy Tadeusz Drozda powiedziałby ‘ha ha’, gdzieś na świecie umarłby mały, puchaty piesek. A przecież wszyscy lubimy pieski. Aby zapobiec więc globalnej masakrze piesków i nie narażać się na milionowe pozwy za wyświetlanie filmu bez zgody właściciela praw, proponujemy Wam alternatywę!
Na szczęście mądrzy po szkodzie i aferze biletowej (R.I.P Interticket) zorganizowaliśmy się w kilka godzin, a Tadeusz Drozda zgodził się nie wysiadać z tej karuzeli śmiechu i przeczyta dla Was „Terrifier” wcielając się więc nie w Jokera, ale w klauna Arta. Plusy są takie, że filmy te prawie się od siebie nie różnią. „Terrifier” nie otrzymał co prawda Złotego Lwa w Wenecji i jedenastu nominacji do Oscara, nie zarobił też ponad miliarda dolarów w światowym box office, ale nie bądźmy nadgorliwi.
Jeśli chcecie zwrócić bilet, w pełni to rozumiemy i zapewniamy pełną refundację – napiszcie wiadomość na adres info@goout.pl. Jeśli chcecie zobaczyć, jak Tadeusz Drozda poradzi sobie z krwawym horrorem nakręconym za równowartość średniej miesięcznej pensji, Wasze bilety na „Jokera” pozostają ważne na seans „Terrifiera”.
Przepraszamy za zrzucenie na Was takiej bomby w poniedziałek, który z zasady bywa ciężki, ale nam zrzucono tę bombę przy niedzielnej kawusi, to równie okrutne! Pierwszy raz spotykamy się z takim zachowaniem ze strony dystrybutora, a trochę już tych pokazów zrobiliśmy. Mamy nadzieję, że widzimy się już jutro na festiwalu i na seansie z Tadeuszem Drozdą w piątek!

Data:

Godzina: 19:00

Miejsce:

Kategoria: Pokazy specjalne

Bilety / Wejściówki

Zapraszamy na stronę GO OUT w celu zakupu biletów