Kontakt

Krystian Kujda / Dyrektor artystyczny festiwalu / krystian.kujda@octopusfilmfestival.com

Grzegorz Fortuna / Dyrektor programowy festiwalu / grzegorz.fortuna@velvetspoon.pl

Joanna Weltrowska / Główna producentka festiwalu / joanna.weltrowska@octopusfilmfestival.com,

Agata Myga / Producentka festiwalu, koordynatorka wolontariatu / agata.myga@octopusfilmfestival.com

Weronika Wolska / Promocja i komunikacja / weronika.wolska@octopusfilmfestival.com tel. 669-067-628

Jarek Tokarski / Koordynator konkursu Octopus Shorts / jarek.tokarski@velvetspoon.pl

Maks Reiter / Opiekun gości zagranicznych / maks.reiter@octopusfilmfestival.com

 _

info@octopusfilmfestival.com

Facebook:
https://www.facebook.com/OctopusFilmFestival/

Instagram:
https://www.instagram.com/octopusfestival/