Zdjęcie; Grupa mężczyzn w jeansowych kamizelkach pędzi przed siebie

Thrashin’

Oryginalny tytuł: Thrashin' | Reżyseria: David Winters | Produkcja: USA, 1986 | Czas: 93''
Występują: Josh Brolin, Robert Rusler, Pamela Gidley

„Deskorolki” to kultowy film z 1986 roku, który zainspirował całe pokolenie młodych ludzi do wskoczenia na deskorolkę. Mimo że jest to kino klasy B, jego wpływ na kulturę młodzieżową jest niezaprzeczalny. Film opowiada historię Coreya Webstera, młodego deskorolkarza, który przyjeżdża do Los Angeles, aby wziąć udział w zawodach. Podczas pobytu w LA Corey zakochuje się w pięknej blondynce, Chrissy, która jest młodszą siostrą Hooka, lidera punk rockowego gangu deskorolkarzy o nazwie The Daggers.

W filmie pojawia się młody Josh Brolin, znany z „Goonies”, a także prawdziwe legendy deskorolki lat 80., takie jak Tony Alva, Tony Hawk i Lance Mountain. „Deskorolki” to swoiste połączenie „Karate Kida” z „West Side Story”, choć warto zwrócić uwagę, że to raczej guilty pleasure. Nie zmienia to jednak faktu, że reżyser David Winters zręcznie łączy elementy dramatu, akcji i romansu, tworząc film, który mimo upływu lat wciąż potrafi przyciągnąć widza do ekranu.

 

*Planowany w  tym miejscu seans jest pokazem plenerowym, zalecamy uczestnikom wydarzenia odpowiedni ubiór, z uwzględnieniem zmieniających się̨ warunków pogodowych.

Data:

Godzina: 22:00

Miejsce:

Kategoria: Skate or die!

Bilety / Wejściówki

Zapraszamy na stronę GO OUT w celu zakupu biletów