Please, Baby, Please

Oryginalny tytuł: Please, Baby, Please | Reżyseria: Amanda Kramer | Produkcja: Stany Zjednoczone, 2022 | Czas: 95'

POLSKA PREMIERA

Festiwale: Rotterdam Film Festival, Sydney Film Festival

Para będąca świadkami zabójstwa przypadkowych ludzi dokonanego przez gang zaczyna odczuwać niezdrową erotyczną fascynację przywódcą grupy. Z wzajemnością. Zaczyna się zaskakujący miłosny trójkąt.

W „Please, Baby, Please” „Rocky Horror Picture Show” spotyka „West Side Story” i przebiera się w postać wprost z ilustracji Toma of Finland. Dosłownie i w przenośni. Ten pseudomusical (jeszcze) szeroko nieznanej reżyserki Amandy Kramer sprawi, że zrobi Wam się naprawdę gorąco. Odrzucając tradycyjne genderowe podziały, w rytm queeru opowiada historię o miłości, pożądaniu, wyzwoleniu i przekroczeniu. Wizualna uczta przeplatana cytatami z historii kina i popkultury, fantastyczny finał i odważne aktorstwo nie pozostawią Was obojętnymi.

Amanda Kramer słowo „transgresja” odmienia przez wszystkie przypadki, nawet te, o których nie mieliście pojęcia. Na ekranie: Harry Melling („Harry Potter”, „The Devil All The Time”), Andrea Riseborough („Mandy”, „Possessor”), Karl Glusman („Love”, „Devs”), a na deser: Demi Moore w roli femme fatale! [Jarek Tokarski]

Data:

Godzina: 19:00

Miejsce:

Kategoria: Konkurs Główny

Bilety / Wejściówki

Już wkrótce rozpoczynamy sprzedaż biletów!