Deadstream

| Reżyseria: Joseph Winter, Vanessa Winter | Produkcja: USA, 2022 | Czas: 87'
Występują: Joseph Winter, Melanie Stone, Jason K. Wixom

POLSKA PREMIERA

Festiwale: SXSW 2022, Fantasia, FrightFest

Gdy mogło się już wydawać, że horror found footage umarł z przejedzenia po setkach pozbawionych pomysłu powtórkach z „Paranormal Activity”, nagle cali na biało wjeżdżają Joseph i Vanessa Winter z szalenie pomysłowym „Deadstream” – pierwszym od lat horrorem z tego podgatunku, który może się pochwalić niemal nieposzlakowaną opinią wśród widzów i krytyków (97% na Rotten Tomatoes).

Bohaterem „Deadstream” jest youtuber Shawn, którego wyrzucono z platformy za publikowanie szkodliwych społecznie treści. W ramach swojego wielkiego powrotu Shawn postanawia stawić czoła największemu lękowi – spędzić samotnie noc w nawiedzonym domu i streamować to doświadczenie dla dziesiątek tysięcy widzów. Co może pójść nie tak?

„Deadstream” to jedyny w swoim rodzaju horror z elementami komedii, który wygląda jak połączenie „Blair Witch Project” z „Martwym złem”. A ponieważ twórcy mają niezwykłe poczucie humoru, wspaniały talent scenopisarski i zamiłowanie do praktycznych efektów specjalnych, efektem jest film, który dla każdego miłośnika gatunku będzie wielką ucztą. [Grzegorz Fortuna]

Bilety / Wejściówki

Już wkrótce rozpoczynamy sprzedaż biletów!